Всеукраїнська акція "Покрова Героїв"

Дата: 16.10.2018 13:24

12-14 жовтня 2018 року відбулася Всеукраїнська акція "Покрова Героїв", учасниками якої були інспектор з питать культури та спорту відділу освіти Красноріченської ОТГ Волкова Світлана Анатоліївна та член молодіжної групи "Красноріченська ініціатива" Рябко Олена Сергіївна. Програма даного заходу була дуже цікавою і насиченою: виїзний круглий стіл на тему "Пам'ятні місця Луганщини, які відображають героїчну боротьбу українського народу за незалежність і територіальну цілісність України", виїзд до Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, відвідання Луганского обласног ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії, відвідання пам'ятного знаку нак часть військовослужбовців 27-ї окремої реактивної Сумської артилерійської бригади Збройних сил України,відвідання Новоайдарського районного кнраєзнавчого музею "Народний костюм Новоайдарщини кін. 19-поч. 20 ст.", участь в обласних урочистих заходах, присвячених відзначенню Дня захисника України та багато іншого.