Відкриття Центру надання адміністративних послуг

Дата: 24.10.2018 09:14

23 жовтня 2018 року відбулася знаменна подія для нашої громади - відкриття Центру надання адміністративних послуг. Це сучасний, комфортний простір, де жителі громади зможуть отримати якісні адміністративні послуги. Проект було реалізовано за фінансової підтримки міжнародних партнерів - ПРООН в Україні та ООН Жінки. У колі дружніх громад та організацій, які підтримували нас на шляху становлення: Асоціація органів місцевого самоврядування, Асоціація міст України, Агенція регіонального розвитку, Центр розвитку місцевого самоврядування, відзначили цю визначну дату. З привітаннями виступили голова Красноріченської громади - Жувако Віталій, та спеціаліст із адміністративної децентралізації Програми Відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні - Анатолій Молошний, який подарував " Мобільний кейс", який дає можливість наблизити послуги до всіх! Красноріченська громада на пам'ять та з найщирішими побажаннями приготувала подарунки- обереги для дорогих гостей! Пригощали та зустрічали гостей гарячими кавою, чаєм та смаколиками активісти "БПП "Солідарність" Висловлюємо подяку всім, хто був поруч та підтримував створення ЦНАПу у Красноріченській ОТГ!