Вітання з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників

Дата: 29.10.2018 10:54

Шановні ветератни! Від імені відділу освіти та усіх працівників Красноріченської селищної ради прийміть щирі вітання з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день. Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям громади здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!