Дата: 12.11.2018 16:10

07 листопада 2018 року в Луганському обласному інституті післядипломної освіти відбулася Всеукраїнська науково - практична конференція "Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи". Метою заходу був розгляд перспективних напрямів роботи щодо психологічної та соціально-педагогічної підтримки учасників освітньогот процесу в умовах Нової української школи. У конференції прийняли участь начальник відділу освіти,культури, молоді та спорту Красноріченської ОТГ Бірюченська Т.М., психолог ОНЗ "Красноріченський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів" - Гайда О.М., соціальний педагог Бараниківської ЗОШ - Наталуха Н.О.