Обласний семінар-практикум «Методика використання якісних і кількісних задач екологічного змісту для формування біосферної етики учнів».

Дата: 20.11.2018 09:45

Ефективна взаємодія насичена емоціями та практичними навичками запалює вогник в серцях! Учителі навчаються! Сьогодні, 14 листопада, в ЛОІППО (м. Сєвєродонецьк), в рамках проекту професійного розвитку «РОЗВИТОК ЕКОЛОГІЧНОЇ ГРАМОТНОСТІ Й НАВИЧОК ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ УЧНІВ ЯК КЛЮЧОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ», була учасником обласного семінару-практикуму «Методика використання якісних і кількісних задач екологічного змісту для формування біосферної етики учнів». Хочу подякувати за незабутні враження Бондар Любов Олександрівні, методисту кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання, та Волошинову Олександру Анатолійовичу, учителю хімії та екології Лисичанського багатопрофільного ліцею, а також всім колегам, що активно працювали, ділились цікавими ідеями та способами застосування вжиткової хімії в рамках шкільної програми! Цікаві задачі екологічного змісту, матеріали для проведення дослідів з використанням ужиткової хімії, сучасні пристрої для вимірювання рівня нітратів, солей, pH, радіації надихають на подальший розвиток та продуктивну навчальну діяльність! Всім успіхів та натхнення в нашій нелегкій, відповідальній праці навчання та виховання Особистостей!