День працівників сільського господарства в Україні

Дата: 20.11.2018 10:06

День працівників сільського господарства в Україні Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції. Свято в України відзначається дуже широко. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні, з покон віків її називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються українськими аграріями, залишаються зернові, цукровий буряк та картопля. Крім того, це свято можуть по праву відзначати також працівники фермерських господарств, які забезпечують всю країну молоком та м'ясом. 16 листопада 2018 року в БК Красноріченської ОТГ відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників сільського господарства. Даний концерт був підготовлений працівника БК та спеціалістом з питань культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської ОТГ Волкової С.А.