Відзначення Дня Гідності та свободи в Бараниківській ЗОШ

Дата: 21.11.2018 15:30

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської ОТГ 3 мин. · Відзначення Дня Гідності та свободи в Бараниківській ЗОШ День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчева революція ( 2004р.) та Революції Гідності ( 2013 р.). В Бараниківській школі відбулися патріотичні заходи щодо відзначення цієї події. В рамках школи було проведено виставку – конкурс дитячих малюнків « Я славлю свою рідну Україну», в якій прийняли участь 1- 8 класи. Серед них були візначені переможці , які зайняли І – ІІІ місця. Також в шкільній бібліотеці був проведений захід до відзначення Гідності та Свободи, який підготували і провели шкільний бібліотекар Гевко Н. І. та сільський бібліотекар Коваленко Л. Л.. Під час проведення заходу демонструвалися відеоролики та розповідалось про події двох революцій. В бібліотеці було організовано виставку художньої літератури. Також в рекреації школи було оформлено стенд.