ДеньЗбройних сил України в Бараниківській ЗОШ

Дата: 21.12.2018 15:45

Україно! Важким і тернистим був твій шлях із сивої давнини і до сьогоднішніх днів. Україна сьогодні - незалежна держава. Українські Збройні Сили покликані охороняти кордони України та спокій нашого народу. Українська армія, створена 6 грудня 1991 року, по праву пишається своєю історією, своїми традиціями. Ніколи наші війська не загарбували чужих територій, не посягали на чуже добро, чужі землі,... ніколи не були агресорами. Ми пишаємося Збройними Силами України, які не є потенціальним противником жодної держави, а військову безпеку України розглядають як стан військової захищеності національних інтересів України. День Збройних Сил України - Мужності й геройства свято. І ми вклоняємося тим, хто нині з автоматом наш спокій береже і захищає... Всю нашу велику родину, Рідну землю свою - Україну! 06 грудня 2018 року, з нагоди святкування Дня Збройних Сил України, до нашої шкільної родини завітали на свято воїни з військової частини, яка розташована в нашому селі та наш земляк - участник АТО Семенюк Р.Т. На святковій врочистості шановних гостей щиро вітали: голова Красноріченської селищної ради Жувако В.М. та спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Волкова С.А., в.о. старости Бараниківської селищної ради Несмашна Т.І., директор Бараниківського сільського клубу Коваленко Л.Л.. Преставники місцевої влади вручили воїнам нагороди та запашний коровай, подарунки. Вчитель історії Петренко Л.О. підготувала зі старшокласниками школи презентацію "Мужність і відвага крізь покоління", і подарували воїнам-захисникам мелодійні українські пісні, запальні танки, листівки - привітання та талісмани- обереги "Ангелів" . Після врочистості наші гості з задоволенням прийняли участь у святковій конкурсній програмі " Сьогодні справжніх хлопців свято" , весело змагаючись з учнями 2-4 класів. А, учні 5-6 класів продемонстрували воїнам свою спритність, витримку, кмітливість, приймаючи участь у військово-патріотичному квесті " Богатирська наша сила". Наостанок наші гості відвідали кабінет народознавства та музей "Історія школи", оцінили новорічні поробки наших дітей. На прощання воїни-захисники подарували дітям солодощі та м'ячі до шкільної спортивної зали. В цей день всі щиро посміхались і бажали один-одному "ЗДОРОВ'Я, ЗЛАГОДИ, МИРУ".