Новорічні ранки в Бараниківській школі

Дата: 29.12.2018 14:02

28 грудня в Бараниківській школі відбулися урочисті заходи - Новорічні ранки. На Новорічне свято до учнів 2 класу завітали поважні гості: голова Красноріченської громади Віталій Жувако, тимчасово виконуюча обов'язки старости с. Бараниківка Несмашна Тетяна та спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Волкова зі смачними подарунками для усіх учнів початкової школи! Чарівна казка, хороводи навколо ялинки, запальні ігри та інші веселощі і розваги були головними на святі. Привітали з прийдешніми святами учнів,батьків та колектив школи! Велика подяка дітлахам, керівництву, педагогічному та всьому колективу за теплий прийом та неперевершену казку, на якій нам пощастило бути присутнім!