Дата: 16.01.2019 13:17

на визначення основного виконавця надання житлово – комунальних послуг

населенню на території Красноріченської селищної ради

До уваги підприємств ( організацій )

Красноріченська селищна рада оголошує Конкурс на визначення основного виконання  надання житлово-комунальних послуг населенню на території Красноріченської селищної ради.

Умови участі в Конкурсі:

У конкурсі можуть брати участь підприємства ( організації ), що мають фахівців та досвід роботи не менше 3-х років з питань надання комунальних послуг населенню.

Не допускаються до участі в Конкурсі підприємства ( організації ),які визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства ( за винятком тих , стосовно яких проводиться процедура санації),або які проходять процедуру ліквідації як суб’єкти господарювання; подали для участі в конкурсі документи не в повному обсязі або такі,що містять недостовірну інформацію.

1.Для участі у Конкурсі претендент подає такі документи:

1.1.Заяву по установленій формі на участь у Конкурсі ,в якій вказуються назва, адреса та реквізити підприємства чи організації.

1.2.копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання ,завірену нотаріально;

1.3.засвідчену в установленому порядку копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

1.4.довідку з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах;

1.5.копію Статуту (Положення)підприємства (організації);

1.6. довідку про наявність матеріально-технічного забезпечення в довільній формі за підписом керівника;

1.7. довідку ,яка підтверджує відповідність кваліфікаційним вимогам по спеціалістах та досвіду роботи не менше трьох років з питань надання комунальних послуг населенню, за підписом керівника.

2.Перелік послуг:

2.1. вивезення сміття;

2.2. надання послуг по відводу каналізаційних стоків з кварталу Верстатобудівників;

2.3. надання послуг з утримання ПТВ.

Документи для участі у Конкурсі приймаються щоденно  ( крім суботи та неділі ) 16.01.2019до 15.02.2019 (включно) за адресою:вул. Центральна,20 смт Красноріченське Кремінського району Луганської області.

Інформацію про умови та порядок проведення Конкурсу разом з бланками заяв можна отримати за адресою: в приміщенні Красноріченської селищної ради за адресою вул. Центральна,20 смт Красноріченське,кабінет секретаря селищної ради з 16.01.2019 р. по 15.02.2019 р..

Конкурс відбудеться 17.02.2019 р. в приміщенні Красноріченської селищної ради (зал засідань).

Початок проведення конкурсу о 14.00 годині.

Реєстрація учасників конкурсу з 13.00 години.

3.Подання документів на Конкурс припиняється після закінчення кінцевого терміну. Документи, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.

4. Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претендентам із зазначенням причин.

5. Претендент може відкликати заяву на участь у Конкурсі до дня проведення конкурсу.

6.Організатор має право організувати комісійну перевірку ( із залученням відповідних фахівців) достовірності представлених претендентом документів відповідно до чинного законодавства України. У випадку ,якщо подана інформація недостовірна, претендент до участі в Конкурсі не допускається.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу 9-30-32

Електронна адреса:_____________