Про внесення змін до Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Красноріченської селищної ради на 2019 – 2020 роки.

Дата: 25.01.2019 11:06

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«    » ______________ 2019 р.                                                     №

смт. Красноріченське

Про внесення змін до Концепції створення

Центру надання адміністративних

послуг Красноріченської селищної ради

на 2019 – 2020 роки.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», з метою внесення змін до Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Красноріченської селищної ради в умовах децентралізації, а також створення належних умов для споживачів,

вирішила:

1. Внести зміни до Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Красноріченської селищної ради на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішення сесії селищної ради від _____ №___ згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Секретарю оприлюднити дане рішення на сайті Красноріченської селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Перший заступник селищного голови                      О. Дробот