Тематична лінійка в КЗ "Красноріченський ЗЗСО"

Дата: 22.02.2019 09:28

18 лютого 2019 року в КЗ "Красноріченський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" відбулася урочиста тематична лінійка. Під час проведення даної лінійки учні та вчителі даного навчального закладу отримали дуже багато нагород. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради Бірюченська Т.М. нагородила Подяками та вручила невеличкі подарунки учнм та їхнім керівникам за високі досягнення та плідну працю у навчально - виховному процесі: Таранусі Андрію, учневі 10 класу, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з хімії (учитель Дегтяренко Євгенія Геннадіївна) та Дробот Маргариті, учениці 10 класу, яка зайняла ІV місце в обласній науково - практичній конференції МАН-2019 з роботою з української літератури (учитель Жувако Любов Вікторівна). Директор школи, Чекмарьова Лариса Володимирівна, нагородила учнів школи та їхніх керівників Дипломами за участь у Міжнародних освітніх конкурсах. Окремою сторінкою даної лінійки було нагородження спортсменів школи, які у різних спортивних змаганнях досягли високих результатів. Це учні, які займаються у спортивних секціях сумо та самбо. Також були відзначені шкільна команда дівчат з волейболу, які зайняли ІІ місце у районних змаганнях, та футбольна команда юнаків.