Перше робоче засідання методичного кабінету

Дата: 26.03.2019 14:39

25 березня 2019 року на базі КЗ «Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» відбулося перше методичне плато методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради на тему « Створення умов для підвищення рівня професійної компетентності педагогів з метою забезпечення якості освіти в навчальних закладах об'єднаної територіальної громади» за участю ЗДНВР навчальних закладів,керівників МО,педагогів-організаторів,методистів ЗДО, вчителів, які атестуються. Засідання розпочалося зі знайомства та представлення методичного кабінету. Далі робота методичного плато була проведена відповідно до заздалегідь складеного плану. Про стан роботи закладів освіти з національно-патріотичного виховання учнівської молоді розповіли ЗДНВР КЗ «Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Анголенко З.І. та ЗДНВР КЗ «Бараниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Петрова С.В. Також під час засідання було розглянуто питання щодо національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Своїм досвідом роботи з дітьми дошкільного віку поділилися представники КЗ «ЗДО «Пролісок» Олендар А.С. та КЗ «ЗДО «Сонечко» Лавка Т.В. Про особливості проведення ДПА в 9,11 класах розповіла завідуюча методичним кабінетом Федоркова Л.В. Вона надала загальну інформацію та ознайомила з новими відомостями із нормативних документів. «Конкурс – одна з форм роботи з обдарованими дітьми»,- саме з такими словами звернулася до присутніх Жувако Л.В. Любов Вікторівна ознайомила присутніх з умовами проведення конкурсів в межах громади. Наголосила на тому, що конкурси, у більшості випадків, будуть проходити в три етапи: шкільний, громадський, обласний. Це дасть більше можливостей учням розкритися та проявити свої здібності. Окремою сторінкою засідання були творчі звіти вчителів, які атестуються. Під час своїх виступів вчителі мали можливість поділитися досвідом своєї роботи з колегами. На останок слово взяла Бірюченська Т.М.- начальник відділу освіти,культури, молоді та спорту, яка подякувала усім присутнім за плідну співпрацю та розповіла про роботу, перші досягнення та плани подальшої роботи відділу освіти,культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради. Робота методичного плато була дуже насиченою і плідною, присутні мали можливість поспілкуватися з колегами, обмінятися думками та поділитися досвідом.