Дата: 05.04.2019 08:50

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПРИЗНАЧЕННЯ УПРАВИТЕЛЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Місцезнаходження організатора: 92913, смт. Красноріченське, вул. Центральна, 20.

Підстава для проведення конкурсу (дата і номер рішення): Рішення виконавчого комітету Красноріченської селищної ради від 25.03.2019 № 6 «Про організацію та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного»

Посадова особа організатора конкурсу, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками – Дробот Олег Миколайович перший заступник селищного голови. тел. (06454) 9-30-32. Конкурс є відкритим. Для участі запрошуються: - фізичні особи підприємці та юридичні особи.

Вимоги до конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція, яка подається учасником повинна складатися з:

- документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів конкурсної пропозиції, зокрема, повноваження представника учасника підтверджується одним із наступних документів: випискою з протоколу засновників, копією наказу про призначення, довіреністю із зазначенням зразка підпису представника учасника або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на участь у процедурі розкриття конкурсних пропозицій, засвідчені згідно законодавства.

- документального підтвердження відповідності конкурсної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам, встановленим організатором конкурсу;

- документально підтвердженої інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям, зокрема,  ціни послуги, що включає відповідно до статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», зокрема, економічно обґрунтовані витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 кв. м. загальної  площі об’єкта конкурсу (розрахунок вартості надання послуг повинен бути проведений за кожною складовою Примірного переліку на кожний багатоквартирний будинок окремо)**; рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою  (надається перелік спеціально обладнаних транспортних засобів, машин, механізмів, устаткування, які перебувають на балансі (в оренді), суб’єкта господарювання (у разі орендованої матеріально-технічної бази, термін оренди повинен бути не меншим терміну надання послуг); наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) (надається довідка за підписом керівника щодо наявності в штаті підприємства відповідних спеціалістів адміністративних та виробничих професій. Посади адміністративних професій  мають бути на постійній основі); довідка у довільній формі про наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, стажу роботи у сфері житлово-комунального господарства, необхідні знання та досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців); фінансова спроможність учасника конкурсу- оригінал або нотаріально засвідчена копія довідки з обслуговуючого банку (банків) про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами видана банком не раніше десятиденного терміну від дати розкриття пропозиції;  належним чином завірену органами  копія балансу за останній звітний рік; належним чином завірена органом статистики копія звіту про фінансові результати за останній звітний рік (учасник за результатами фінансово-господарської діяльності має бути прибутковим згідно із звіту про фінансові результати); належним чином завірені копії балансу, подаються за той звітний рік, який на момент подання пропозиції був уже поданий в органи статистики,  оригінал або нотаріально завірена копія довідки про відсутність заборгованості по сплаті податків та інших загальнообов’язкових платежів (зборів) суб’єкта господарювання, для новоствореного підприємства довідка з банку про наявність коштів на рахунку в обсязі, що не менший заявленої ціни на управління багатоквартирними будинками, що вказані в обє’кті конкурсу не менше 1 місяця; наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;  інших документів передбачених цією конкурсною документацією.

Критеріями оцінки конкурсних пропозицій є:

- ціна послуги, що включаєвідповідно достатті 10Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі житлових та  нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку;

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

- фінансова спроможність учасника конкурсу;

- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Кінцевий строк подання та розкриття конкурсних пропозицій:

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться о 09.00 год. 6.05.2019 року за адресою смт. Красноріченське вул Фрунзе, 20

Кінцевий термін подання пропозицій до 12.00 год. 03.05.2019 р. за адресою смт. Красноріченське вул Фрунзе, 20

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.