Зустріч з народним депутатом України В.С.Курило

Дата: 07.04.2019 20:29

28 березня 2019 року з черговим робочим візитом до Красноріченської громади завітав народний депутат України Курило Віталій Семенович. Під час візиту, був гостем у КЗ " Красноріченський ЗЗСО I-III ступенів", де виступив з вітальним словом на конференції міні- EdCamp Красноріченське. Також провів зустріч з місцевими мешканцями, відзвітував за свою роботу в окрузі, поспілкувалися та обговорили нагальні питання та потреби громади. Народний депутат висловив думку, що,насамперед, треба забезпечити розвиток та допомогу місцевим громадам Луганської області, в тому числі, і Красноріченській. Віталій Семенович завжди підтримував і продовжує підтримувати нашу громаду. Сподіваємося і на подальшу плідну та результативну співпрацю.