«Mini EdCamp Krasnorichensjke -2019»

Дата: 07.04.2019 20:33

28 березня 2019 року в КЗ «Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» зібралися педагоги-однодумці, які прагнуть розвиватися, вдосконалювати свою роботу, будувати Нову українську школу задля наших дітей! Спікери,експерти, волонтери та учасники з Київщини, Львівщини, Полтавщини, Харківщини та Луганщини презентували сучасні інноваційні методики і формати навчання. Участь у даному заході приймали також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бірюченська Т.Т. та спеціаліст з питань освіти та молоді Безлюдько І.П., педагоги із сусідньої школи громади – КЗ «Бараниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів». Почесними гостями на (не) конференції міні- EdCamp Красноріченське.були народний депутат України Курило В.С. та голова Красноріченської селищної ради Жувако В.М., які привітали усіх присутніх, подякували організаторам заходу та побажали і надалі нових творчих досягнень і звершень. На базі платформи Фейсбук була створена спільнота, в якій учасники регіонального mini EdCamp могли встановлювати та підтримувати контакти, обмінюватись ідеями та створювати спільні проекти. «EdCamp» – це новий освітній рух, що дозволяє об’єднати творчих учителів, готових бути «агентами змін» освітньої системи зсередини, на локальному рівні. Це новий формат, апробований в різних країнах світу, який дає звичайному вчителю інструментарій і впевненість, що зміни можливі. Дякуємо команді педагогів із Красноріченського, які активно поширюють цей інноваційний рух на Луганщині, відкривають нові демократичні формати і платформи для навчання і взаємодії.