«Семінар для відповідальних осіб за замовлення документів про освіту державного зразка випускників закладів загальної середньої освіти»

Дата: 07.04.2019 21:13

04 квітня 2019 року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для відповідальних осіб за замовлення документів про освіту державного зразка випускників закладів загальної середньої освіти. Участь у данному семінарі прийняла спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради з питань освіти та молоді БЕЗЛЮДЬКО І.П. Захід провела методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Вікторія Міняйло, за участі О. Кутєпова, головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Луганської ОДА та С. Підгайко, методиста НМЦ ПТО у Луганській області.