«Чисте довкілля – чисте сумління»

Дата: 18.04.2019 19:12

Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, приймає дощі, сніги й тумани. Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І як ми будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя. Це добре розуміють вихованці і школярі закладів освіти Красноріченської селищної ради. Саме тому вони разом зі своїми вихователями та вчителями долучилися до Всеукраїнської екологічної акції «Ми за чисте довкілля», яка відбулася 12 квітня 2019 року. Завдяки їхній натхненній та сумлінній праці були впорядковані території біля школи та дитячих садочків, вулиці села, посаджені кущі, квіти, дерева. Людина відрізняється від природи своїм розумом, щирим серцем. Тож збережемо кожне гніздечко, не дозволяймо вбивати птахів і тварин, не винищуймо рибу. Станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам’ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.