Перше засідання колегії (16.04.2019)

Дата: 18.04.2019 21:15

16 квітня 2019 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради відбулося перше засідання колегії. До участі в колегії були запрошені керівники закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, працівники методичного кабінету, директор КЗ «Красноріченський Народний Дім», завідуюча центральною бібліотекою та головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради. Засідання колегії відбулося відповідно до порядку денного. Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів освіти у 2019 році доповіла начальник відділу Т. Бірюченська. Інформацію про замовлення та видачу документів про освіту державного зразка, а також про санітарний стан та стан безпеки життєдіяльності, створення безпечних умов праці, навчання та відпочинку учасників освітнього процесу в ЗЗСО та ЗДО надала спеціаліст відділу з питань освіти та молоді І. Безлюдько. Про організацію оздоровлення дітей дошкільного віку та учнів ЗЗСО влітку 2019 року, роботу пришкільних таборів з денним перебуванням розповіли завідуюча методичним кабінетом Л. Федоркова, методист ЗДО «Пролісок» А.Олендар та в.о. директора ЗДО «Сонечко» Л.Чирка. Короткий звіт про проведення (не)конференції Міні-Ed Camp на тему «НУШ та опорна сільська школа. Як поєднати?», що була проведена 28 березня 2019 року на базі КЗ «Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Красноріченської селищної ради надала директор закладу Л.Чекмарьова. Невід'ємною складовою навчального процесу є позашкільна освіта. Про стан гурткової роботи в ЗЗСО та ЗДО інформацію надала спеціаліст відділу з питань культури та спорту С.Волкова. Про роботу бібліотек, підпорядкованих КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради розповіла завідуюча центральною бібліотекою В.Печена. Звіт про результати проведеної інвентарізації по закладах відділу освіти, культури, молоді та спорту надала головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу О.Зенгіна. На останок слово взяла методист з навчальних дисциплін Л.Жувако. Вона розповіла про роботу методичного кабінету в умовах переходу до НУШ. Усі доповідачі використовували мультимедійний супровід до своїх виступів. Усі питання, передбачені порядком денним, були розглянуті. Робота членів колегії була насиченою та плідною.