«Луганщина-світанок України, а ми його майбутнє...»

Дата: 18.04.2019 22:39

17 квітня 2019 року на базі будинку культури КЗ «Красноріченський Народний Дім» Красноріченської селищної ради вперше відбувся обласний фестиваль «Луганщина-світанок України». До участі у даному фестивалі були запрошені мешканці громади. У фойє будинку культури усі присутні мали можливість ознайомитися із виставкою, на якій були представлені роботи на будь-який смак та уподобання. Усі ці роботи виготовлені руками талановитих майстрів-мешканців різного віку Краснорченської громади. Концертна програма була дуже насиченою і цікавою. Участь у святковому концерті прийняли як діти, так і дорослі. Лунали чудові пісні про рідне село, весну, кохання, щастя. Танцювальні дитячі колективи подарували запальні танки. Проведення таких фестивалів є важливим моментом у культурному житті кожної громади, оскільки це дає можливість розкритися кожній людині, побачити, які талановиті люди живуть на українській землі. Усі учасники фестивалю отримали гарний настрій, позитивні емоції та приємні враження.