Інформаційний ярмарок для молоді «Нічого для молоді-без молоді»

Дата: 23.04.2019 16:40

В рамках проекту " Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні"(ПУЛЬС) 23 квітня 2019 року в ресурсному центрі на базі МБК працівники соціальної служби громади Оридорога Г.А. та Недбайло О.А. спільно з директором КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» організували і провели інформаційний ярмарок «Нічого для молоді-без молоді». Метою проведення даного заходу було залучення активної молоді громади до життя самої громади. Учасники заходу переглянули науково-популярний мультфільм, який дав можливість краще зрозуміти роль громади та об'єднання громадян, робота в парах дала можливість розкрити учасникам свої бажання та потреби, попрацювати над розробкою стратегії «Громада майбутнього». Юнаки та дівчата відчули на власному досвіді, що від їх рішень, вміння домовлятися, слухати та чути один одного залежить успішність розвитку майбутнього громади. Захід було проведено в дружній, доброзичливій атмосфері. Як підсумок роботи, було проведено чаювання з обговоренням даного заходу. Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування» (Пульс), який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).