Дата: 25.04.2019 10:08

Громадський огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості та декоративно-ужиткового мистецтва і національних ремесел «Джерело творчості» - це фестиваль дитячої творчості, свято приємних вражень і незабутніх зустрічей, справжньою окрасою якого є велике сузір'я яскравих та неповторних дитячих талантів. Фестиваль дає можливість обдарованим учням розкрити свої здібності, відкриває дорогу у світ мистецтва. Це свято вершин творчості та втілення дитячих зіркових мрій! Адже дитина – це невечерпне джерело краси і таланту... Саме таке свято подарували нам учні КЗ «БАРАНИКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ» та КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЗЗСО І- ІІІ СТУПЕНІВ» КРВСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, які разом зі своїми керівниками підготували чудові концерти, програма яких була цікавою та насиченою. Журі були дуже задоволені, відвідавши заходи, а учасники та їхні керівники отримали нагороди за плідну працю.