Змагання з міні-футболу в смт. Білокуракіне

Дата: 07.05.2019 11:18

Звичайно ж, березень і квітень гарні по-своєму, але все ж не можна порівнювати їх з травнем. У травні можна почути перший гуркіт грому, а теплий весняний дощ змиє порошинки та пилок з дерев, що розпустили своє листя. Травень — той період, коли тепло вже відчувається всюди. Люди дуже раді приходу травня. Намагаються не сидіти вдома.Саме 2 травня 2019 року команда спортсменів Красноріченської об'єднаної територіальної громади на чолі з головою Красноріченської селищної ради Жувако В.М. та тренером команди Дроботом С.О., учителем фізичного виховання КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ прийняли участь у першому обласному фестивалі з міні-футболу на відкритих майданчиках фізкультурно-спортивного комплексу «Здоров'я» в смт. Білокуракіне.