Засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 10.06.2019 16:50

10 червня 2019 року, відповідно до річного плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради, відбулося друге засідання колегії. Під час засідання керівники ЗЗСО та ЗДО надали інформацію про стан дитячого травматизму за 2018-2019 н.р. та систему роботи з безпеки життєдіяльності в закладах освіти. Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Зенгіна О.А. довела до відома присутніх інформацію про стан державних закупівель за рахунок освітньої субвенції по НУШ на 2019/2020 н.р. Про основні завдання закладів освіти з питань підготовки закладів освіти до нового 2019 – 2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, планові ремонтні роботи та про проблеми в роботі опалювальної системи доповіли директори закладів освіти. Бібліотекарі шкіл надали звіт про стан роботи шкільних бібліотек, збереження бібліотечного фонду підручників та розвиток читацьких навичок. Також розповіли членам колегії про систему заходів, які проводиться протягом року з метою популяризації ролі книги в житті дитини та розвитку читацьких навичок. Спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти та молоді Безлюдько І.П. надала інформацію про звернення громадян, що надійшли до відділу протягом ІІ півріччя 2018-2019 н.р. та рішення, які були прийняті, відповідно до поданих звернень. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради Бірюченська Т.М. нагадала усім присутнім про трудову дисципліну у закладах, підпорядкованих відділу освіти, культури, молоді та спорту, графік і режим роботи працівників закладів відділу. Усі питання, передбачені порядком денним, були розглянуті, робота членів колегії була плідною та насиченою.