Про призначення директора комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»

Дата: 28.12.2020 16:50

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

восьмого скликання

друга сесія

04 грудня 2020 року

смт Красноріченське                                                                                         № 2/12

Про призначення директора

комунального підприємства

“Бараниківське  сільське

комунальне  господарство»

Розглянувши заяву НІКІТЕНКО О., щодо призначення на посаду директора   Комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство” та з метою забезпечення ефективного функціонування комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство”, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Призначити директором комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство”  НІКІТЕНКО Олену  з 15 грудня 2020 року та укласти контракт терміном на три роки.

1. Призначити  її,  як  особу,  яка  має  право  вчиняти  дії  від  імені  юридичної  особи  без  довіреності, в тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо строком з 15 грудня 2020 року по 14 грудня 2023  року.

1. Затвердити контракт з директором комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство” з  15 грудня 2020 р.  по  14 грудня 2023 р.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                  Сергій ГЛУЩЕНКО