Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю

Дата: 24.08.2018 11:16

17 серпня  у приміщенні ресурсного центру Красноріченського будинку культури відбувся захід для дітей  табору «Майбутній першокласник» (вчителя Красноріченської ЗОШ ПавленкоА.А, Бутко О.М.).

Фото без опису

Директор будинку культури Задирака Н. П. з використанням рідної мови та  різних видів народного мистецтва ознайомила майбутніх школярів з українським декоративно – вжитковим  мистецтвом та творами усної народної творчості.

Дітям були запропоновані слайди  із зображенням вишивки, гончарства, декоративного розпису, приладдя для малювання, вишивання, керамічні глечики.

Малята залюбки відгадували загадки, розбирали  прислів’я про працю, складали пазли,  гралися в пальчикову гру «Як стати майстром?» .

По закінченню заходу діти переглянули мультфільм. Такі зустрічі спрямовані виховувати позитивне ставлення до своєї національної культури, почуття гордості за рідний край та духовні надбання українського народу.