29 Липня, 2021 р., 16:21
"Кожен має право на казку"
23 Червня, 2021 р., 16:59
ФОРУМ щодо підсумків роботи «Активної Громади» в Красноріченській ОТГ за 2020 рік.
06 Червня, 2021 р., 22:03
Моя квітуча Красноріченська громада.
10 Травня, 2021 р., 10:09
28 Травня, 2019 р., 08:22
Бажаємо вам щастья, міцного здоров'я, благополуччя у ваших родинах та мирного неба.
26 Березня, 2019 р., 16:30
26 березня 2019 року в смт Красноріченське пройшла зустріч в рамках оціночної місії для обговорення нового проекту двостороннього українсько-німецького технічного співробітництва.
19 Березня, 2019 р., 14:30
Водопостачання та водовідведення - тези з ознайомчого візиту DESPRO в Польщу Українці часто “задивляються” на Польщу та її досягнення як на можливий шлях розвитку. Справді, поруч сусід, з яким ми маємо спільне історичне минуле. Проте сьогодення там суттєво відрізняється: вищий рівень життя, зокрема, заробітних плат та якості надання публічних послуг. Але ті результати, що мають поляки зараз — це роки наполегливої праці та виключно довгостроковий підхід у плануванні. Побачити плоди цієї роботи та перейняти досвід для розбудови власних громад мали можливість представники партнерських ОТГ проекту DESPRO: працівники ОМС та комунальних підприємств Луганської, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської та Івано-Франківської областей.
17 Січня, 2019 р., 16:03
Відбулось засідання з теми "Громадська безпека та соціальна згуртованість"
06 Вересня, 2018 р., 08:12
Програма «Initiative East» в рамках Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі