Інформація для внутрішньо переміщених осіб

27 Листопада, 2023 р., 12:07
В умовах воєнного стану внутрішні переселенці можуть звернутися за первинною медичною допомогою до будь-якої лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування. Про це нагадують на платформі Дія.Безбар’єрність.
11 Серпня, 2023 р., 10:15
Для мешканців громади, які проживають у Києві. Завтра, 12.08.2023 у парку "Позняки" (м.Київ, метро "Позняки") працюватимуть безкоштовні дитячі атракціони. Скористайтеся можливістю відвідати захід із дітьми і відпочити.
27 Липня, 2023 р., 10:57
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО ЛУГАНЩИНИ ЩОДО РОБОТИ ГУМАНІТАРНИХ ХАБІВ
15 Липня, 2023 р., 09:03
Для переселенців із Луганщини в Києві пропонують безкоштовне тимчасове житло Для реєстрації необхідно звернутися до гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у м. Київ (вул. Мала Житомирська, 16/3).
14 Липня, 2023 р., 11:30
Перелік організацій та фондів, які допомагають українцям (населенню) під час війни
13 Липня, 2023 р., 10:15
За минулий тиждень у Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини в Одеській області переселенцями одержано 486 продуктових наборів, 98 осіб отримали ще й гігієнічні набори.
12 Липня, 2023 р., 10:21
Зміни у порядку призначення виплат для ВПО: найбільш незахищені громадяни і родини у скруті продовжать отримувати підтримку 11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
10 Липня, 2023 р., 09:55
Фахівці консультують внутрішньо переміщених осіб щодо послуг та можливостей реєстрації в Луганській обласній службі зайнятості, проходження професійного навчання та отримання ваучера, ознайомлюють із сучасними джерелами пошуку роботи та актуальними вакансіями, розповідають про нові програмами для роботодавців, спрямованих на розвиток бізнесу та забезпечення зайнятості населення шляхом фінансової підтримки.
08 Липня, 2023 р., 11:37
У Львівському гуманітарному хабі для жителів Луганщини прийом здійснюють представники обласної служби зайнятості у співпраці з місцевими колегами.