Реалізовані проекти

З метою створення комфортних умов для проживання жителів ОТГ по населених пунктах громади реалізовано наступні проекти:

1. Виграно та реалізовано проект сумісно з ПРООН, Європейським союзом та громадською організацією «КРАСНОРІЧЕНСЬКА НАДІЯ» «Капітальний ремонт частини приміщення селищної ради під ЦНАП»

2. Встановлено автобусні зупинки в смт. Красноріченське.

3. Проект ПРООН та Європейського союзу «Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення смт. Красноріченське Кремінського району Луганської області. Будівництво з використанням ВДЄ (енергія сонця)».

4. Установка спортивного обладнання в с. Бараниківка на спортивному майданчику.

5. Установка твердопаливного котла в сільському клубові села Новоолександрівка.

6. Проведення свят за підтримки Красноріченської селищної ради.

7. Проєкт  «Створення інтерактивної карти економічних об’єктів  для зміцнення системи запобігання виникнення  надзвичайних ситуацій в Красноріченській громаді» Програми ООН з відновлення та розбудови  миру