Реалізовані проекти

З метою створення комфортних умов для проживання жителів ОТГ по населених пунктах громади реалізовано наступні проекти:

1. Виграно та реалізовано проект сумісно з ПРООН, Європейським союзом та громадською організацією «КРАСНОРІЧЕНСЬКА НАДІЯ» «Капітальний ремонт частини приміщення селищної ради під ЦНАП»

Фото без опису

2. Встановлено автобусні зупинки в смт. Красноріченське.

Фото без опису

3. Проект ПРООН та Європейського союзу «Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення смт. Красноріченське Кремінського району Луганської області. Будівництво з використанням ВДЄ (енергія сонця)».

4. Установка спортивного обладнання в с. Бараниківка на спортивному майданчику.

Фото без опису

5. Установка твердопаливного котла в сільському клубові села Новоолександрівка.

Фото без опису

6. Проведення свят за підтримки Красноріченської селищної ради.

Фото без опису

7. Проєкт  «Створення інтерактивної карти економічних об’єктів  для зміцнення системи запобігання виникнення  надзвичайних ситуацій в Красноріченській громаді» Програми ООН з відновлення та розбудови  миру