31 Серпня, 2021 р., 16:00
Красноріченська селищна рада Кремінського району Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста Красноріченської селищної ради,головного спеціаліста Красноріченської селищної ради .
04 Червня, 2021 р., 16:08
Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
21 Квітня, 2021 р., 14:03
Вимоги для кандидатів на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії (землевпорядника) Красноріченської селищної ради Кваліфікаційні вимоги :
23 Березня, 2021 р., 09:14
КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
23 Березня, 2021 р., 09:13
КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
10 Грудня, 2020 р., 16:48
Красноріченська селищна рада Кремінського району Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст ІІ категорії (адміністратор)   Красноріченської селищної ради .