Методичний кабінет

Презентація Методичний кабінет

11 Березня, 2020 р., 15:14
10 березня 2020 року о 13 годині учні 7 - 9 класів КЗ "Красноріченський ЗЗСО І  - ІІІ ступенів" разом із активною  громадськістю  взяли участь в акції "Луганщину єднає слово Кобзаря", яка спрямована на встановлення  рекорду України з одночасного читання уривка з поеми "Сон"  Т. Г. Шевченка.
04 Лютого, 2020 р., 16:02
  Вітаємо учня 11 класу КЗ "Красноріченський ЗЗСО І - ІІІ ступенів " Тарануху Андрія із блискучим результатом участі в олімпіаді з хімії. Уже декілька років поспіль Андрій посідає призові місця у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Він активний учасник семінарів, має роботи, які вийшли друком. Вчитель, що підготував переможця - Дегтяренко Євгенія Геннадіївна - справжній майстер своєї справи.
03 Лютого, 2020 р., 15:17
Вітаємо переможця ІІ (обласного етапу) конкурсу "Вчитель року - 2020" у номінації "Хімія" вчителя КЗ "Красноріченський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Дегтяренко Євгенію Геннадіївну. Бажаємо нових успіхів та звершень.
08 Грудня, 2019 р., 18:14
Уже декілька років поспіль КЗ "Красноріченський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" співпрацює з секцією української літератури очно - заочної школи Луганської обласної малої академії наук.
29 Листопада, 2019 р., 15:30
27 листопада на базі Рубіжанської СШ №2 відбулись фінальні випробовування І етапу конкурсу "Вчитель року - 2020".
22 Травня, 2019 р., 11:57
    Традиційно у Красноріченському закладі освіти у травні святкується  День науки. Цьогоріч цей день випав на 21 травня. Учні та вчителі Красноріченського та Бараниківського закладів освіти мали змогу поділитись здобутками у різних галузях науки.
16 Травня, 2019 р., 13:47
  Сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, школи та садочки потопали у різнобарвній красі української вишивки. Діти та дорослі відчули справжню насолоду від ошатного вигляду оточуючих. Дійсно, вишиванка - це свято душі...
13 Травня, 2019 р., 11:01
    Основним вектором  діяльності Красноріченського методичного кабінету є модернізація методичної роботи  в умовах реформування освіти.
10 Травня, 2019 р., 15:21
   Учні 10 класу Красноріченського ЗЗСО І- ІІІ ступенів Дробот М. та Тарануха А. декілька років поспіль займаються науково - дослідницькою роботою у секціях МАН, що працюють на базі Красноріченської ЗОШ. Вони  вже мають свої перші досягнення.
27 Березня, 2019 р., 11:18
   26 березня у місті Сєвєродонецьку відбувся обласний форум «Сучасні заклади освіти – 2019».