звіт за 2018 рік

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ  П’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

14  лютого 2019року                                                                                         №   25/2

смт  Красноріченське

Про виконання державної регуляторної політики
Красноріченською селищною радою за 2018 рік

Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Гнилицької Н.В. про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2018 рік, керуючись п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська   селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2018 рік прийняти до відома (додається).
  2. Секретарю селищної ради забезпечити висвітлення звіту про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2018 рік у засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики.

В.о. селищного голови секретар                                                 Н.ГНИЛИЦЬКА

Звіт
про здійснення державної регуляторної політики Красноріченської селищної ради у 2018 році.

Реалізація державної регуляторної політики селищної ради здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення процедур підготовки проектів регуляторних актів, відстеження результативності діючих регуляторних актів та інших заходів.

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики», розпорядженням селищного голови від 15.03.2018 р. № 13 «Про створення відповідальної постійної комісії з питань розгляду регуляторни актів» створена комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, яка відстежує додержання вимог чинного законодавства по провадженню проектів регуляторних актів: опублікування, обговорення, відстеження результативності та інше. До участі у комісії залучені представники,  депутатського корпусу, приватного бізнесу.

У грудні 2017 року рішенням Красноріченської селищної ради від 07.12.2017 р. № 2/7 був затверджений План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Красноріченської селищної на 2018 рік.

На забезпечення виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та зазначеного плану зі змінами та доповненнями протягом року селищною радою були прийняті наступні регуляторні акти:

• Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2019 рік;
  • Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Красноріченської селищної на 2019 рік;
  • Про встановлення ставок єдиного податку для субֹ’єктів малого  підприємництва-фізчних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2019 рік.

А також, було проведено базове відстеження результативності даних регуляторних актів.

Всі акти прийняті відповідно до закону. Селищною радою забезпечена участь підприємців, в обговоренні проектів регуляторних актів, проведені громадські обговорення.

Відповідно до вимог Закону своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, звіти з відстеження, експертні висновки комісії Красноріченської селищної ради з питань реалізації регуляторної політики та доводиться до відома населення інформація про їх прийняття шляхом опублікування в ЗМІ та розміщення на офіційному веб-сайті Красноріченської  селищної ради.

У листопаді 2018 року розроблений та затверджений рішенням Красноріченської селищної ради від 19.11.2018 р. № 19/3 План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Красноріченської селищної ради на 2019 рік.

Секретар селищної ради,
голова комісії з питань реалізації
державної регуляторної політики
Н. ГНИЛИЦЬКА