Відстеження результативності регуляторних актів

ЗВІТ про базове відстеження регуляторного акту, а саме проекту рішення Красноріченської селищної ради «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в спільній власності сіл, селищ Красноріченської селищної ради . Про затвердження Типового договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Красноріченської селищної ради.»

ЗВІТ про базове відстеження регуляторного акту, а саме проекту рішення Красноріченської селищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Красноріченської селищної ради на 2020 рік.»

ЗВІТ про базове відстеження регуляторного акту, а саме проекту рішення Красноріченської селищної ради «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2020 рік».

ЗВІТ про базове відстеження регуляторного акту, а саме проекту рішення Красноріченської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2020 рік».

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку  та орендної плати за землю по Бараниківській сільській раді.»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про   встановлення  ставок  єдиного  податку  для  суб’єктів  малого  підприємництва -  фізичних  осіб  які  здійснюють  підприємницьку  діяльність  без  створення  юридичної  особи.»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про  встановлення  податку  на  нерухоме  майно  відмінне  від  земельної  ділянки  на  території  Красноріченської  селищної  ради»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про  затвердження  Порядку  нарахування  орендної  плати  за  земельні  ділянки  на  території  Красноріченської   селищної  ради»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження ставок земельного податку та  орендної плати  по   Новоолександрівській сільській раді»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження ставок єдиного податку  для фізичних осіб – підприємців, віднесених до І та ІІ групи платників єдиного податку по Новоолександрівській  сільській раді»