4 Про утворення постійних комісій

Кремінського району Луганської області

І сесія  VII скликання

15 листопада 2017 року

смт Красноріченське                                                                                                     № 1/4

Про утворення постійні комісії

Красноріченської селищної ради

З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання Красноріченської селищної ради, здійснення контролю за виконанням рішень Красноріченської селищної ради та її виконавчого комітету, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити такий перелік постійних комісій Красноріченської селищної ради:
    1. Постійна комісія з питань  бюджету та  фінансів;
    2. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва;
    3. Постійна комісія з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики;
    4. Постійна комісія з питань економічного та соціального  розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології;
    5. Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я освіти, культури і спорту;
  2. Затвердити Положення про постійні комісії Красноріченської селищної ради (Додаток 1 до цього рішення).
  3. Обрати постійні комісії Красноріченської селищної ради у наступному складі:
    1. Постійна комісія з питань бюджету та  фінансів:

Голова постійної комісії – Павленко Алла Анатоліївна

Дробот Олег Миколайович;

Бондарь Олексій Олексійович;

Савченко Надія Володимирівна;

Луговий Леонід Миколайович;

Білянська Олена Вікторівна;

Коломайко Олена Анатоліївна;

1. Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва:

Голова постійної комісії – Кобзар Іван Іванович

Бугайова Олена Миколаївна.;

Нагоряінська Тетяна Олексіївна;

Давиденко Алевтина Олегівна

Жувако Микола Романович;

Григор’єв  Олександр Миколайович

Головань Надія Іванівна

1. Постійна комісія з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики:

Голова постійної комісії – Давиденко Ігор Володимирович

Пурик Ольга Антонівна;

Васейко Андрій Юрійович;

1. Постійна комісія з питань економічного та соціального  розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології:

Голова постійної комісії – Устьянцева Олена Миколаївна.

Пухколо Ірина Володимирівна;

Іванюк Наталя Григорівна;

Глущенко Олена Павлівна;

Березін Олег Олександрович

1. Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я освіти, культури і спорту:

Голова постійної комісії – Анголенко Микола Миколайович

Кучінська  Таїса Іванівна;

Севастьянова Альона Леонідівна;

1. Головам утворених постійних комісій Красноріченської селищної ради забезпечити на першому засіданні кожної комісії вирішення питань щодо структури комісії, у тому числі обрання заступника Голови(якщо потрібно) та секретаря комісії.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Красноріченський селищний голова                     Жувако В.М.