Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

5 Про початок реорганізації

Дата: 13.09.2018 09:25
Кількість переглядів: 826

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

І сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

15 листопада 2017 року

смт Красноріченське                                                                                                    № 1/5

 

Про початок реорганізації

Бараниківської сільської ради та

Новоолександрівської сільської ради

шляхом приєднання до

Красноріченської селищної ради

 

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015  р. № 1000/5 на підставі рішення Красноріченської селищної ради від 15 листопада 2017 року № 1/1 «Про початок повноважень депутатів Красноріченської селищної ради», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Почати процедуру реорганізації Бараниківської сільської ради (ЄДРПОУ 05379180), місцезнаходження: кв. Гагаріна буд. 3, с. Бараниківка, Кремінського району, Луганської області) шляхом приєднання до Красноріченської селищної ради (ЄДРПОУ 04337085), місцезнаходження: вул. Центральна буд. 20, смт. Красноріченське, Кремінського району, Луганської   області.
 2. Красноріченська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків  Бараниківської сільської ради.
 3. Почати процедуру реорганізації Новоолександрівської сільської ради (ЄДРПОУ 25363672), місцезнаходження: вул. Шкільна буд.1д, с. Новоолександрівка Кремінського району, Луганської області) шляхом приєднання до Красноріченської селищної ради (ЄДРПОУ 04337085), місцезнаходження: вул. Центральна буд. 20, смт. Красноріченське, Кремінського району, Луганської   області.
 4. Красноріченська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків  Новоолександрівської  ради.
 5. Утворити Комісію з реорганізації Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради у складі:
 1. Голова комісії: Жувако Віталія Миколайовича(2433307958) –селищного голову
 2. Заступник голови комісії: Колодочка Валентина Іванівна  (2450806481) –бухгалтер Красноріченської селищної ради
 3. Член комісії: Дробот Олег Миколайович (2794709095)– І заступник   Красноріченського селищного голови.
 4. Член комісії: Нешмашна Тетяна Іванівна(2614913128)– в.о. старости села Бараниківка Красноріченської селищної ради
 5. Член комісії: Літвінова Людмила Леонідівна (2986307027)– бухгалтер Бараниківської сільської ради     
 6. Член комісії: Каламбет Алла Григоріївна(2236711521) – в.о. старости села Новоолександрівка  Красноріченської селищної ради
 7. Член комісії: Березіна Світлана. Миколаївна(2674209645) – бухгалтер Новоолександрівської  сільської ради.
 1. Покласти на Комісію з реорганізації Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2017 р.
 2. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради.
 3. Затвердити План заходів з реорганізації Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради (додаток 1).
 4. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Бараниківської та Новоолександрівської сільських рад надати право Красноріченському селищному голові здійснювати без погодження з Красноріченською селищною радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради.
 5. Затвердити форму передавального акту (додаток 2). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
 6. Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися станом на 31.12.2017 р. під час діяльностірад, що приєднуються до Красноріченської селищної ради (додаток 3). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
 7. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Бараниківської та Новоолександрівської сільських рад станом на 31.12.2017 р. у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Красноріченській селищній раді .
 8. Визначити відповідальною за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Бараниківської та Новоолександрівської сільських рад станом на 31.12.2017 р. до Красноріченської селищної ради начальника організаційного відділу апарату Красноріченської селищної ради – керівника архівного підрозділу Савченко Надію Володимирівну.
 9. Уповноважити Красноріченського селищного голову затвердити від імені Красноріченської селищної ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради станом на 31.12.2017 р.
 10. Начальнику організаційного відділу апарату Красноріченської селищної ради – керівнику архівного підрозділу Савченко Надії Володимирівні у строк до 31.01.2018 р. подати Красноріченському селищному голові пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради (не завершених в діловодстві та архівів).
 11. Красноріченському селищному голові не пізніше 18.12.2017 р. утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Бараниківської та Новоолександрівської сільських рад та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Красноріченською селищною радою.
 12. Голові Комісії з реорганізації Жувако В.М. забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про хід і результати проведеної роботи інформувати Красноріченську селищну раду шляхом здійснення доповідей на пленарних засіданнях.
 13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Красноріченського селищного голову.

 

 

Красноріченський селищний голова                     Жувако В. М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано