15 Про передачу земельної ділянки гр. Пурик О. А. для заключення договору на обмежене платне користування(сервітуту)тимчасової споруди

Дата: 13.09.2018 09:47

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ІІ сесія VII скликання

7 грудня 2017 року

смт. Красноріченське                                                          № 2/15

Про передачу земельної ділянки

гр. Пурик О. А. для заключення

договору на обмежене платне

користування(сервітуту)тимчасової

споруди.

Розглянувши заяву гр. Пурик Ольги Антонівни проживаючої за адресою, сел. Красноріченське, вул. Кірова 38 про передачу земельної ділянки для заключення договору на обмежене платне користування (сервітуту) для утримання тимчасової споруди, в сел. Красноріченське, вул.. Фрунзе в районі музичної школи , керуючись п. б, ст.12 ,ст.98, ст.99,ст.100. Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада.

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати земельну ділянку гр. Пурик Ользі Антонівні, для укладення договору на обмежене платне користування (сервітут) для утримання тимчасової споруди – торгівельного павільйону, загальною площею - 0,0021 га , ( кадастровий номер 4421655400:30:001:0788) , яка розташована в сел. Красноріченське , вулиця Фрунзе,р-н колишньої музичної школи , строком на 10 років, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, цільовим призначенням : для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

Красноріченський селищний голова                    Жувако В.М.