Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

14 Про погодження місця розташування земельної ділянки природних кормових угідь (пасовищ) в рахунок земельної частки (паю) для передачі у приватну власність з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель

Дата: 13.09.2018 09:49
Кількість переглядів: 732

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ІІ сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

7 грудня 2017 року

смт. Красноріченське                                                          № 2/14

 

Про погодження місця розташування

земельної ділянки природних кормових угідь

(пасовищ) в рахунок земельної частки

(паю) для передачі у приватну власність з

цільовим призначенням для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва із земель

колишнього КСП «Іскра» гр. Підгорній Ліді Іванівні.

 

Розглянувши заяву гр. Підгорній Ліді Іванівні, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське вул. Красна - 7, про погодження місця розташування земельної ділянки природних кормових угідь (пасовищ), згідно сертифікату ЛГ № 0129597, в рахунок земельної частки (паю) для передачі у приватну власність з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель колишнього КСП «Іскра», керуючись п. к. ст.12 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити місце розташування земельної ділянки природних кормових угідь (пасовищ), гр. Підгорній Ліді Іванівні, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське вул. Красна - 7 в рахунок земельної частки (паю),для передачі у приватну власність з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель колишнього КСП «Іскра» в контурі поля № 665,ділянка №319 площею – 2,41 умовних кадастрових гектарів.

2.Гр. Підгорній Ліді Іванівні оформити через землевпорядну організацію , яка має відповідний дозвіл на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою щодо виділення природних кормових угідь (пасовищ).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Красноріченський селищний голова                    Жувако В.М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано