6 Про призначення директора комунального підприємства “Бараниківське сільське комунальне господарство»

Дата: 13.09.2018 10:25

БАРАНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

07 грудня 2017 р.                                                                                           № 2/6

смт. Красноріченське

Про призначення директора

комунального підприємства

“Бараниківське сільське

комунальне  господарство»

Розглянувши заяву Безсмертного Андрія Олексійовича щодо призначеня на посаду директора   Комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство” та з метою забезпечення ефективного функціонування комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство”, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Призначити директором комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство”  Безсмертного Андрія Олексійовича 05 грудня 2017 року та укласти контракт терміном на один рік.
  2. Призначити  його,  як  особу,  який  має  право  вчиняти  дії  від  імені  юридичної  особи  без  довіреності, в тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо строком з 05 грудня 2017 року по 04  грудня  2018  року.
  3. Голові селищної ради Жувако Віталію Миколайовичу у 10-ти денний термін заключити контракт з директором комунального підприємства “Бараниківське  сільське  комунальне  господарство” з  05  грудня  2017 р.  по  04  грудня  2018 р.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова:                          В.М.Жувако