12 Про внесення доповнень до Положення про виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

Дата: 13.09.2018 11:11

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ІІІ сесія VII скликання

22 грудня 2017 року

смт. Красноріченське                                                                   № 3/12

Про внесення доповнень до

Положення про виконавчий

комітет Красноріченської

селищної ради

Відповідно до п.4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та згідно розділу ІІ пп1 п.3 «Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступне доповнення до Положення про виконавчий комітет Красноріченської селищної ради затвердженого рішенням ІІ сесії сьомого скликання Красноріченської селищної ради від 7.12.2017 року № 2/4:
    1.  До назви: «ПОЛОЖЕННЯ про виконавчий комітет Красноріченської селищної ради Креміського району Луганської області»
    2.  До розділу Розділ І Загальні положення пункт 12:

12. Виконавчий комітет має відповідні печатки із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, штампи, бланки із своїм найменуванням, самостійний баланс, рахунки в органах Державного казначейства та інші атрибути юридичної особи.

1.  Покласти обов’язки щодо внесення доповнень до Положення про виконавчий комітет Красноріченської селищної ради на секретаря селищної ради Гнилицьку Наталію Миколаївну.

Красноріченський селищний голова                    ЖувакоВ.М.