1 Про Красноріченський селищний бюджет на 2018 рік

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРЕТЯ СЕСІЯ

«22» грудня 2017 року                                                                         № 3/1

смт.Красноріченське

Про Красноріченський селищний бюджет

на 2018 рік

У відповідності до п.п.23 п.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 79 Бюджетного кодексу України, проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

- загальний обсяг доходів селищного бюджету на 2018 рік у сумі 27 208,820 тис. грн., у тому числі обсяг базової дотації в сумі 5 164,700 тис. грн., субвенцій з державного та місцевих бюджетів в сумі 17 938,220 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 27 169,700 тис. грн., спеціального фонду бюджету в сумі 39 120 тис. грн., згідно з додатком 1 цього рішення;

- видатки селищного бюджету у сумі 27 208,820 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету у сумі 27 169,700 тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету у сумі 39,120 тис. грн. згідно з додатком 2 цього рішення.

2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету на 2018 рік у сумі 15,000 тис. грн..

3. Затвердити на 2018 рік обсяги міжбюджетних трансфертів Кремінському районному бюджету на суму 22 421,950 тис. грн. та Кремінському міському бюджету на суму 51,300 тис. грн. згідно з додатком 3 цього рішення .

4. Затвердити у складі видатків селищного бюджету на 2018 рік кошти на реалізацію регіональних програм у сумі 1 048,833 тис. грн. згідно з додатком 4 до цього рішення.

5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою :

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на оплату праці;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- трансферти органам місцевим бюджетам.

6. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ (в частині обов’язкових виплат) відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

7. Відповідно до п.1 ст.73 Бюджетного кодексу України надати право Красноріченській селищній раді в особі селищного голови отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України :

- позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду;

8. Відповідно до статті 18 розділу VI. Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України установити, що починаючи з 2018 року у бюджетному процесі на рівні селищного бюджету застосовується програмно-цільовий метод.

9. Установити, що пільги по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів) до селищного бюджету у 2018 році селищною радою не надаються.

10. Додатки № 1-4 є невід’ємною частиною цього рішення.

11. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування та застосовується з 1 січня 2018 року.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                                  В.М. Жувако