14 Про утворення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРОІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Дата: 13.09.2018 13:32

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ №_4_/14_

від _01.02. 2018р

смт. Красноріченське

Про утворення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ»

КРАСНОРОІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Керуючись статтями 17, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним, Господарським кодексами України, з метою задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, забезпечення умов для самодіяльної творчої ініціативи, духовного розвитку і організації дозвілля населення, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань економічного та соціального розвитку, підприємства, малого та середнього бізнесу, комунальної власності, та використання природних ресурсів, екології, Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити юридичну особу публічного права – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРОІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

2. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРОІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» згідно з додатком.

3. Виконуючому обов’язки директора Волковій Світлані Анатоліївні КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРОІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» провести державну реєстрацію юридичної особи відповідно до чинного законодавства.

4. Головному бухгалтеру виконавчого комітету Красноріченської селищної ради (Колодочка В.І.) внести КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРОІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» до Переліку комунальних закладів, установ, підприємств та об’єктів, які знаходяться у комунальній власності Красноріченської селищної територіальної громади Кремінського району Луганської області.

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника селищного голови Дробота О.М.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку, підприємства, малого та середнього бізнесу, комунальної власності, та використання природних ресурсів, екології,

Селищний голова                           В.М. Жувако