11 Про поновлення договору оренди нежитлового приміщення

Кремінського району Луганської області

ІV сесія VII скликання

01 лютого 2018 року

смт Красноріченське                                                                     № 4/11

Про поновлення договору оренди

нежитлового приміщення

В зв’язку з поданою заявою від Харківської філії ПАТ «Укртелеком» в особі директора технічного департаменту Харківської філії ПАТ «Укртелеком»

Мармизова О.П.. вхідна 17-15/651 від 28.12.2018 р. на поновлення договору оренди нежитлового приміщення розміром 20,3 кв. м, яке розташоване за адресою с.Новоолександрівка, вул.Шкільна 1Д , Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Поновити термін дії договору оренди нежилого приміщення автоматична телефонна станція розміром 20,3 кв.м., яка розташована в адміністративній будівлі з Публічним акціонерним товариством «Укртелеком» Харківська філія для розміщення АТС для надання послуг фіксованого зв’язку (без доступу до Інтернет)

2. У місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення з Красноріченською селищною радою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів ,,

Красноріченський селищний голова                    Жувако В.М.