9 Про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Дата: 13.09.2018 13:43

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ІV сесія VII скликання

01 лютого 2018 року

смт Красноріченське                                                                     № 4/9

Про визначення видів суспільно-корисних

робіт для порушників, на яких судом накладено

адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Відповідно до ст.30-1 та 321-3 Кодексу України про адміністративні порушення, керуючись ч.1 ст.56 КК України, п. 44 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити об’єкти та види суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт ( додається ).

2. На Красноріченського селищного голову, в особі Жувако В. М а в селах Новоолександрівка та Бараниківка на виконуючих обовязки старост Каламбет А.Г та Несмашну Т.І. покладається:

2.1. відповідальність за додержанням правил безпеки проведення робіт;

2.2. створення певних умов для їх виконання;

2.3. Контроль за виконанням порушниками доручених робіт, облік проведення роботи, повідомлення до Кремінського РВ с питань проба про хід виконання робіт та поведінку порушника.

3. Порушник повинен виконувати такі умови:

3.1.додержуватися правил внутрішнього розпорядку організацій, установ, де відбуває покарання;

3.2. добросовісно відноситися до трудових обов’язків;

3.3. працювати на назначених об’єктах та відпрацювати визначений судом строк;

3.4. інформувати Кремінський РВ с питань пробації про зміну місця проживання та основної роботи тощо.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав та обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Красноріченський селищний голова                    Жувако В.М.