8 Про затвердження переліку об’єктів, на яких працюватимуть засуджені на громадські роботи.

Дата: 13.09.2018 13:45

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ІV сесія VII скликання

01 лютого 2018 року

смт Красноріченське                                                                     № 4/8

Про затвердження переліку об’єктів,

на яких працюватимуть засуджені

на громадські роботи.

З метою реалізації вимог ст. 56 Кримінального Кодексу України стосовно засуджених на громадські роботи, які передбачають наступний параметр, їх характер та умови:

- роботи безоплатні:

- суспільно-корисні:

- виконуються засудженими у вільний від роботи час та не більше як чотири години на день, керуючись ч.1 ст.56 КК України, п. 44 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити перелік об’єктів та види на яких працюватимуть засуджені на громадські роботи

( додається).

2. На Красноріченського селищного голову, в особі Жувако В.М.. а в селах Новоолександрівка та Бараниківка на виконуючих обовязки старост Каламбет А.Г та Несмашну Т.І. покладається:

2.1. відповідальність за додержанням правил безпеки проведення робіт;

2.2. створення певних умов для їх виконання;

2.3. надання можливостей для відбування покарання засудженим у безпосередній близькості від його основної роботи, навчання або місця проживання;

2.4. Контроль за виконанням засудженим доручених робіт, облік проведення роботи, повідомлення до Кремінського РВ с питань пробації про хід виконання робіт та поведінку засудженого.

3. Засуджений до громадських робіт повинен виконувати такі умови:

3.1.додержуватися правил внутрішнього розпорядку організацій, установ, де відбуває покарання;

3.2. добросовісно відноситися до трудових обов’язків;

3.3. працювати на назначених для засуджених об’єктах та відпрацювати визначений судом строк;

3.4. інформувати Кремінський РВ с питань пробації про зміну місця проживання та основної роботи тощо.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав та обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Красноріченський селищний голова                    Жувако В.М.