2 Про передачу майна з спільної власності громад сіл, селищ, міста Кремінського району в комунальну власність територіальної громади Красноріченської селищної ради.

Дата: 13.09.2018 14:02

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ІІІ сесія VII скликання

01 лютого 2018 року

смт Красноріченське                                                                     № 4/2

Про передачу майна з спільної власності

громад сіл, селищ, міста Кремінського району

в комунальну власність територіальної

громади Красноріченської селищної ради.

Відповідно до вимог статей 26, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад», пункту 39 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій Красноріченської селищної ради Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Порушити клопотання перед Кремінською районною радою Луганської області щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, Кремінською району Луганської області у комунальну власність територіальної громади Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області майно в галузі медицини розташовані на території Красноріченської об`єднаної територіальної громади згідно з додатком (додаток 1).

2. Передачу майна здійснити в порядку, встановленому чинним законодавством після прийняття Кремінською районною радою Луганської області відповідного рішення.

3. Доручити селищному голові Жувако В.М. спільно з головою Кремінської районної ради Луганської області затвердити склад спільної комісії з приймання-передачі, акти приймання-передачі майна, визначеного в додатку 1 цього рішення.

4. Селищному голові заключити договори безоплатного користування (позички) на це комунальне майно до моменту передачі бюджетних установ до Красноріченської селищної ради.

5 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів.

Красноріченський селищний голова                    Жувако В.М.