2 Про затвердження Передавальних актів Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради

Дата: 14.09.2018 08:15

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

V сесія VII скликання

12 лютого 2018 року

смт Красноріченське                                                                     № 5/2

Про затвердження Передавальних актів

Бараниківської  сільської ради та

Новоолександрівської сільської ради

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015  р. № 1000/5, на підставі рішення Красноріченської селищної  ради від 15 листопада 2017 року № 1/1 «Про початок повноважень депутатів Красноріченської селищної  ради», рішення Красноріченської селищної ради від 15 листопада 2017 року № 1/5 «Про початок реорганізації Бараниківської  сільської ради та Новоолександрівської сільської ради шляхом приєднання до Красноріченської селищної  ради», Красноріченська селищна  рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Передавальний акт Бараниківської сільської ради, ЄДРПОУ 05379180, місцезнаходження: вул. Гагаріна буд.3, с. Бараниківка, Кремінського району, Луганської області (додається).
  2. Затвердити Передавальний акт Новоолександрівської сільської ради, ЄДРПОУ 25363672, місцезнаходження: вул. Шкільна буд.1д, с. Новоолександрівка, Кремінського району, Луганської області (додається).
  3. Красноріченському селищному  голові забезпечити виготовлення копії Передавального акту за правилами, передбаченими законодавством про державну реєстрацію юридичних осіб, для цілей здійснення державної реєстрації припинення Бараниківської сільської ради та Новоолександрівської сільської ради як юридичних осіб в результаті їх реорганізації шляхом приєднання до Красноріченської селищної  ради (ЄДРПОУ 04337085, місцезнаходження: вул. Центральна,буд. 20, смт. Красноріяченське Кремінського району, Луганської області.
  4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення покласти  на  комісію  з  питань   бюджету  та  фінансів.

Красноріченський селищний голова                    Жувако В.М.