Про затвердження та реєстрацію Статуту Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади

Дата: 19.09.2018 10:06

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

VІ сесія VII скликання

12 березня 2018 року

смт. Красноріченське                                                                    № 6/5

Про затвердження та

реєстрацію Статуту

Красноріченської селищної

об’єднаної територіальної

громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Статут Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади (додається).
  2. Зареєструвати статут Красноріченської селищної об’єднаної територіальної громади у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області.
  3. Довести дане рішення до відома громади.
  4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості та секретаря селищної ради.

Красноріченський селищний голова                         В.М. Жувако

Статут Красноріченської ОТГ