Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт на яких працюватимуть порушники на яких накладене адміністративне стягнення у ВИГЛЯДІ суспільно корисних робіт.

Дата: 20.09.2018 14:37

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

16 квітня 2018 року                                                                                №8/3

смт. Красноріченське

Про затвердження переліку

об’єктів та видів суспільно

корисних робіт на яких

працюватимуть порушники

на яких накладене адміністративне

стягнення у ВИГЛЯДІ суспільно

корисних робіт.

У зв'язку з тим, що 06.02.2018 року набрав чинності Закон України від 07.12.20] 7 року № 2234 - VIII «ГІро внесення змін до /деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», з метою реалізації вимог ст..30-1; 325-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» стосовно порушників на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, які полягають у виконанні особою оплачуваних робіт, та передбачують наступний параметр робіт, їх характер та умови:

• роботи оплатні;
  • суспільно - корисні;

виконуються порушниками на яких покладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити          перелік об’єктів га видів суспільно корисних робіт на яких

працюватимуть порушники на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт (Перелік додається)

1. На Красноріченську селищну раду , в особі Жувако В.М. - селищного голови покладається :
  • відповідальність за додержанням правил безпеки проведення робіт;
  • створення певних умов для їх виконання;
  • надання можливостей для відбування порушниками на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт у безпосередній близькості від місця проживання ;
  • контроль за виконанням порушниками призначених їм робіт,:
  • своєчасне повідомлення Кремінського районного відділу з питань пробації, про ухилення порушника від виконання суспільно корисних робіт;
  • ведення обліку та інформування Кремінський РВ з питань пробації про кількість відпрацьованих порушником годин та його поведінку ;
  • нарахування плати за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Порушник на якого накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт повинен виконувати такі умови :

З 1. додержуватися правил безпеки та внутрішнього розпорядку організацій , установ, де відбувається адміністративне стягнення;

3.2 добросовісно відноситися до трудових обов’язків;

3.3. працювати на назначених об’єктах та відпрацювати визначений строк;

3.4. інформувати Кремінський районний відділ з питань пробації про зміну місця проживання та основної роботи тощо.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики

Секретар                                Н.М.Гнилицька