Про припинення контракту директора комунального підприємства “Бараниківське сільське комунальне господарство»

Дата: 20.09.2018 14:39

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОСЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

16 квітня 2018 року                                                                                №8/2

смт. Красноріченське

Про припинення контракту

директора комунального підприємства

“Бараниківське сільське

комунальне господарство»

Розглянувши заяву Безсмертного Андрія Олексійовича про дострокове припинення дії контракту від 05 грудня 2017 року в зв’язку з погіршенням здоров’я,

відповідно п. 2 ст. 36 Кодексу Законів про працю, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  В зв’язку з погіршенням здоров’я звільнити Безсмертного Андрія Олексійовича, директора комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» з 18 квітня 2018 року в зв’язку з достроковим припиненням контракту, заключеного на певний строк, п.2 ст.36 КЗпП України.
  2.  Красноріченській селищній раді в особі виконуючої повноваження селищного голови на період відсутності селищного голови Гнилицькій Н.М. з 18.04.201 розірвати контракт з директором комунального підприємства  «Бараниківське сільське комунальне господарство» від 05 грудня 2018 року, укладеного з Безсмертним А.О.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики

Секретар                      Н.М. Гнилицька