Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства

Дата: 24.09.2018 14:02
Кількість переглядів: 755

 

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17 травня 2018 р                                                                               №10/13

смт. Красноріченське

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд та ведення особистого

селянського господарства

гр. Коваленко Зої Василівні

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , яка надається гр. Коваленко Зої Василівні, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, із цільовим призначенням : земельна ділянка для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1124 га, та ведення особистого селянського господарства площею - га, загальною площею – 0,1124га. за адресою: смт. Красноріченське вул Ф.Т. Дачка б. 90, керуючись п. б.,ст.12,ст.116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , яка надається із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, гр. Коваленко Зої Василівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1124 га, та ведення особистого селянського господарства площею - га, загальною площею – 0,1124 га. за адресою: : смт. Красноріченське вул Ф.Т. Дачка б. 90.

2.Передати безкоштовно у приватну власність гр. Коваленко Зої Василівні, яка мешкає за адресою: : смт. Красноріченське вул Ф.Т. Дачка б. 90 земельну ділянку, яка знаходиться за адресою: : смт. Красноріченське вул Ф.Т. Дачка б. 90 загальною площею – 0,1124 га, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ,(кадастровий номер 4421655400:30:001:0877) площею – 0,1124 га., та ведення особистого селянського господарства площею – га.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

 

Секретар                      Н.М.Гнилицька

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано